Nowa aplikacja Twittera jej użytkownicy mogą teraz ze sobą randkować

nowa aplikacja randkowa twittera

Umówienie się na randkę z celebrytą nigdy nie było łatwiejsze. O ile jesteś zweryfikowany na Twitterze. Nowa aplikacja szczyci się tym, że użytkownicy mogą „dyskretnie randkować z gwiazdami” łącząc zweryfikowane konta w pary.

Niebieska wersja aplikacji Loveflutter twierdzi, że łączy „najbardziej pasujących singli na Twitterze będących w pobliżu”. W puli jest 100 procent rzeczywistych użytkowników online, będących gdziekolwiek. To stanowi krok w kierunku wyższej jakości randek dla Loveflutter, która łączy wszystkich użytkowników Twittera, a nie tylko elitę medialną – jak to było od jego uruchomienia w 2013 roku.

Opisuje się jako „najbezpieczniejszą randkową społeczność”, tworząc ekskluzywny klub dla blisko 200 tysięcy zweryfikowanych użytkowników Twittera na całym świecie.

Potencjalny dostęp do swojej ulubionej gwiazdy sportowej, piosenkarki czy dziennikarki nie przychodzi jednak za darmo. Loveflutter zamierza bowiem wprowadzić wkrótce miesięczną opłatę.

Twitter twierdzi, że konta mogą zostać zweryfikowane, gdy tylko zostaną uznane za „status publiczny”, na przykład są to politycy, dziennikarze sportowcy i muzycy.

Użytkownicy Twittera mogą złożyć prośbę o zdobycie niebieskiego znaczka, poprzez wysłanie do serwisu społecznościowego wiadomości z prośbą o weryfikację indywidualnych kont. Potrzeba będzie kopii oficjalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem wydanym przez rząd, takiego jak paszport lub prawo jazdy.

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/technology/2017/07/26/love-lives-rich-famous-verified-twitter-users-have-dating-app/