Czy aplikacje randkowe to nowe sieci społecznościowe?

Aplikacje randkowe to nowe sieci społecznościowe?

Czy aplikacje randkowe nadają się jeszcze do znalezienia miłości? Czy po prostu się kręcimy wokół nich tak samo jak Snapchacie i Instagramie? (sieci społecznościowe)

 

Odpowiedź jest skomplikowana, podobnie jak relacje pojawiające się w tych aplikacjach. Spora grupa osób w dalszym ciągu poszukuje tam idealnego dopasowania, ale nowa aplikacja randkowa Hater która dopasowuje ludzi na podstawie tego co nienawidzą, odkryła ciekawy trend wśród użytkowników.

 

Brendan Alper, założyciel i prezes tej aplikacji powiedział , że niedawno zauważył, że wiele z nich po prostu nie wydaje się dbać o to, gdzie znajdują się ich potencjalne pary – po prostu nie mają zamiaru kiedykolwiek spotykać się z nimi spotkać w rzeczywistym świecie.

 

Kiedy aplikacja po raz pierwszy pojawiła się w lutym, zdobyła wiele uwagi na całym świecie. Ludzie zarejestrowali się z wielu różnych krajów. Nie zawsze było wystarczająco dużo użytkowników w danym regionie. Więc aplikacja poszerzyła zasięg dla osób w tych obszarach, co pozwala użytkownikom znajdować pary na całym świecie.

 

Może to wydawać sprzeczne ze zrozumieniem, ponieważ ludzie zazwyczaj korzystają z aplikacji randkowych, aby znaleźć osoby w ich pobliżu, ale akurat w tym wypadku był to strzał w dziesiątkę. Do tego stopnia, że ta opcja zakończyła się awarią serwerów, developerzy wycofali tą opcję w celu jej poprawy działania.

W kwietniu ponownie ją wprowadzono, tym razem pod nazwą Tryb Globalny. Jest on automatycznie włączony, jeśli odmówi się podania lokalizacji swojej aplikacji. Można też samemu wprowadzić swoje położenie. W ten sposób, można szukać pary na całym świecie.

W „normalnej” aplikacji randkowej masz gwarancję połączenia do nowych osób w twoim przedziale wiekowym towarzyszy temu podekscytowanie które może zamienić się w coś, nawet jeśli nie pozornie nie jesteś o tym przekonany, że to się wydarzy.

Źródło: http://mashable.com/2017/07/21/dating-apps-social-media/#Im2WyuQlviqc